Ebay siparişim

Yaza hazırlık şimdiden yapılır..Kışı pek sevmem kat kat giyin giyin lahana gibi sarıl hareketlerin kısıtlansın vs. Ama bahar doğumlu olmamdan mıdır bilinmez , yazı , sıcağı , deniz , havuz , güneş bayılırım... (KAR sevdamı bilirsiniz kışında karlı günlerine bayılırım, herşeye rağmen) İşte böyle sıcak bir günün akşam partylerinde giyilebilecek bir elbise aldım ebay.com dan ...Elime ulaşmadan paylaşmak istemedim herhangi bir aksaklık çıkar eder diye..

Biliyorsunuz bu sene pileli tül eteklerin tepeden düşmeye niyeti yok.. Tül kumaşlar zaten aldı başını gidiyo:) Sırt dekolteside benim favorim. Hepsini bir elbisede birleştirmek mümkün mü?
İşte görün;

maxi

maxi2

Beğendiniz mi?

Tuğba Tunçkaya

9 yorum:

 1. çok şık canım güle güle kullan:)

  YanıtlaSil
 2. çok güzel. ah zayıf olmak ahhhh

  YanıtlaSil
 3. tesekkür ederim kızlar :)

  Ceroşum geldi geldi dolabımda asılı artık yazı beklio:)

  soran anne : tatlım vlla bnde 4 kg aldım yaza zayıflyp giyciimmm :)

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel canımm bayıldımm güle güle giy :) bu siparişler ne kadar zamanda eline ulaşıyor bende ilgileniyorum ama henüz denemedim ;))

  YanıtlaSil
 5. Teşekkür ediyorum:) siparişiniden sonra 21. gün ile 1 ay arasında geliyor.. Bazıları hızından dolayı beni şaşırtırken bazılarıda 40 güne bile uzayabiliyo.. ama ben seviyorum beklemeside heycanlı oluyo:)

  YanıtlaSil
 6. çok çok çok beğendim:) bende haftasonu bissürü alışveriş yaptım artık allah yardımcımız olsun iyiki ilkbahar-yaz'lık bişe istemişsin kışa yetişmeyebilirdi:))
  Güle güle kullan tatlım

  YanıtlaSil
 7. Bir an evvel kavuşursun umarım elbisene tatlım ama başlıkta maxi elbisem yazmışsın sanırım o 'mini elbisem'olacaktı(Fotoğraflara bakınca pek maxi gibi gelmedi de :) ^^

  YanıtlaSil
 8. bu elbise 3 haftada fln ulaştı yanılmıyorsam elime:D
  evet disa düzeltme için teşekkürler...:)

  arkadaşlar dediğim gibi geldi geldi sipariş elime ulaştı dolabımda ancak yazın giyciiimmmm:)))

  YanıtlaSil

Instagram