Nine West Botlarımm...

Benim gibi ayakları 35 numara olanlar bilirler ayakkabı bulmak öyle zordur ki bazen.. Beğenirsiniz ama 36 dan başlıyor derler işte o anda satıcı adamı boğmak istersiniz. :) Ama bazı markalar vardır ki bizim gibi minik ayakları düşünürler.. İşte onlardan biride Nine West ! Kalıpları harika , modellerine diyecek söz bulamıyorum... Üstelik öle fos tasarımlarlada karıştırmamak lazım bilen bilir ayakkabılarıda oldukça sağlam ve dayanıklıdır.. Sever ve beğenirim modellerini fakat tek olumsuz noktası benim için mağazanın küçük ve bunun aksine her zaman oldukça dolu olmasıdır ( bağdat cad.). Kalabalıkta bişeyler bakmaktan hoşlanmadığımdan sıkılır kısa sürede çıkarım mağazadan. Ama bugun aklımda hiç bot alma fikri olmadığı halde üstelik deli gibi kalabalığa ve kasa kuyruğuna rağmen beni fethetmeyi başaran bir bot oldu!!!!
Hangisi diyenleri duyuyorum sanki , işte aldığım bot....


Ninewest125

Ninewest35

ninewest (5)

35 numara oluşunun aksine 2 artısı daha olan bu botlarımın içinin yünlü oluşu ısınamayan ayakların dostu:))) Birde benim gibi topukluyla yürüme özürlüler varsa platformları şiddetle tavsiye ederim!

Beğendiniz mi?


Tuğba Tunçkaya

12 yorum:

 1. çoook güzelmiş yaa.. hayırlı olsun :)
  içinin yünlü olması büyük bi artı olmuş :)

  YanıtlaSil
 2. teşekkür ederim:)
  aynen cnm ya benim eller ayaklar genelde buz olduğundan böyle şeyleri tercih etmeye çalışıyorummm:)

  YanıtlaSil
 3. çok beğendim canım güle güle giy :)

  YanıtlaSil
 4. 35 mi?
  ben bir koca ayağım!
  güle güle kullan çok güzel ;)

  YanıtlaSil
 5. burberry modelleri benzeri ve gercekten harika bir uyarlamaaa...bayıldım güle güle sıcacııkk giy:)

  YanıtlaSil
 6. teşekkür ederim aynen bende çok sevdim ayağımdan çıkarasım yok tek eksisi hep siyah alıyorum buda siyah.. ama sanırım çizmelerde ve botlarda hep siyah tercih eder olmuşum:D

  YanıtlaSil
 7. Çook güzeller gerçekten Nine West'e diyecek söz bulamıyorum süper modeller, çok kaliteli ve çok da şık :)) güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 8. aynen öyle cnm bende çok kaliteli buluyorum! teşekkür ederim bu arada:)

  YanıtlaSil
 9. Tuğbaaaa, inanmıyorum ben de aynısını aldım Nine West'den ama 2 gün sonr ageri verdim ayağımı rahatsız etti yerine daha kısasını(topuk olarak aynı yükseklikte) yanlarında ve arkasında rugan şeritleri olan modelini aldım. Hatta bu seninkinin kahve ve siyah rengi olanı vardı onu daha çok beğenmiştim:) Güle güle güzel günlerde kullan.

  YanıtlaSil

Instagram