Tamirane'den görüntüler.. Ne yedik!?!?!

Bugun... Sütlüce'de hafif bir gezinti sonrasında emlak piyasasını yokladık (neden derseniz ablamın yatırım sevdası yüzünden) daha sonrasında benim açlığa tahammülsüzlüğümden ötürü gösterdiğim isyanların sonunda soluğu Santralistanbul da Tamirane'de aldık ve karıncığımızı doyurduk .. Bilmeyenler için neler yedikkk konsept nasıl , ne yenirrr..nedir ne değildirrr!!!

Tamirane kendine has bir tarzı olan , hafif salaş aynı zamanda stil sahibi bir mekan.. Düşünülmemiş ve tasarlanmamış gibi bir görüntünün altında her detaya farklı bir anlam yatıyor.. Yani nasıl desem hani evden eşofmanla çıktığınızda bile aslında uyum ve detaylara önem vermişsinizdir ya , ama tema bellidir amaan işte ne bulduysam giydim çıktım dersiniz:) İşte öyle bi yer tamirane!

Fotoğraflara geçelim diyorsanız ;

3

Seviyorum bu ev ortamı görüntüsünü benim gibi evcimen insanlar için bulunmaz fırsat.. Al dergini raftan kahveni söyle şömine karşında rahat bir kanepe daha ne olsun:)

2

Ortamı boşver yemeklerden bahset diyenleri duyuyor gibiyim...

5

Dürüm sevmesemde köfte dürümü beğendim , özellikle patates kızartması harikaydı!

4

Tamirane burger , iyi pişmiş istemiyorsanız mutlaka uyarmanızı öneririm ama ben böyle sevdiğimden hafif yanmış görüntü benim için sorun olmadı... Köftesi benden tam notu aldı!

6

Tamirane kebap bence harikaydı!

7

Bu miniş kavonozlara bayıldım! Sunum açısından harika duruyor bunlara nutella koysak çantamıza atsak arada kaşıklasak süper olmaz mı:)


detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz : http://www.tamirane.com/#/tamirane inceleyin derim...

Sevgiler...

Tuğba Tunçkaya

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Instagram