Size yeni bir haberim var ; FiRENZE YURTDIŞI EĞİTİM’den Milano Istituto Marangoni’de FASHION IMAGE CONSULTANT Yaz okulu ve konaklama bursu!

Dünyanın en iyi moda okulları arasında gösterilen ve mezunları arasında Franco Moschino, Domenico Dolce,  Alessandra Facchinetti ve Alessandro De Benedetti gibi çok özel isimler olan Istituto Marangoni’nin dünyadaki en iyi 2. temsilcisi olan Firenze Yurtdışı Eğitim; moda tutkunu genç yetenekler için “Milano’da bir Istanbullu” isimli bir yarışma düzenledi. Yarışmanın birincilik ödülü ise Istituto Marangoni Milano kampüsünde, İngilizce “Fashion Image Consultant” (Moda İmaj Danışmanlığı) Yaz Okulu’nda 3 haftalık özel bir eğitim ve Milano’da konaklamadır.


Genç yeteneklerin moda vizyonlarını geliştirecek ve dünyaya açılmalarını sağlayacak yarışmanın konusu  “Modanın merkezi Milano’da kozmopolit İstanbullu’nun fark yaratan stili”ni yansıtacak kolaj çalışmasıdır.
Kalbi modayla çarpan genç yeteneklerin projeleri Moda Tasarımcısı ve Akademisyen Özlem Süer, Moda Tasarımcısı Siren Ertan,  Moda Fotoğrafçısı Tamer Yılmaz,  Hürriyet Gazetesi Moda Yazarı Sibel Arna, Lüks Marka Danışmanı Özlem Güsar, İmaj Danışmanı Özlem Çakır ve Firenze Yurtdışı Eğitim – Eğitim Danışmanı Uğur Ayasbeyoğlu’ndan oluşan jüri tarafından değerlendirilecek. Yarışmanın birincisi 16 Temmuz – 3 Ağustos 2012 tarihleri arasında düzenlenecek Istituto Marangoni Milano, “Fashion Image Consultant” (Moda İmaj Danışmanlığı) Yaz Okulu’nda özel bir eğitim ve Milano’da konaklama ödülü kazanırken, ikincilik ödülü Firenze Dil Merkezi’nde 1 kur modanın dili, İtalyanca eğitimidir.Detaylar ;Ödüller:
Birincilik Ödülü

Istituto Marangoni Milano kampüsünde 16 Temmuz  – 03 Ağustos  2012 tarihleri arasında yapılacak eğitim dili İngilizce  Yaz okulu ve okulun anlaşmalı  rezidansında konaklama.
İkincilik Ödülü

Firenze Dil Merkezinde 1 kur İtalyanca Eğitimi

Tuğba Tunçkaya

2 yorum:

  1. hemen katiliyorum ,bu firsat kacmaz!!!

    YanıtlaSil
  2. Lovely post and very nice blog! Would you like to follow each other?

    YanıtlaSil

Instagram