Yepyeni bir takı sitesi www.bijouxroom.com !!!

www.BijouxRoom.com  / Online Takı Butiği

balerin telefon aksesuarı

BijouxRoom yurtdışından ithal edilen takıları sizlere sunuyor. Bayanlara yönelik her türlü bijuteri ürünlerini bulabileceğiniz bu sitede her hafta yeni ürünler bulabilmeniz mümkün ...
Üstelik ithal takıların yanı sıra yerli üreticilerin özel koleksiyonlarını da bijouxroom.com ' dan satın alabilirsiniz !

Bu sitede fiyatlar en kaliteli ve moda ürünleri daha fazla tüketici kitlesine ulaştırmak üzere belirlendi.
.
Trendleri sizin yerinize takip eden site bijouxroom.comBijouxRoom 'u sıklıkla tıklamanızı öneririm çünkü her an yeni ürünler sizler için ekleniyor..Ayrıca trendleri takip
etmenize gerek yok , bijouxroom sizler için bunu da yapıp en trend ürünleri beğenilerinize sunuyor. 

Takı koçluğu hizmeti sunan bijouxroom.com 'da hangi kıyafetinizle hangi aksesuarı kullansam düşüncesi ortadan kalkıyor ! Merak ettiklerinizi sorarak danışmanlık hizmetini alabilirsiniz ..

Üye olanlara hoşgeldin hediyesi sunan bijouxroom her üye için 20 TL hediye çeki belirledi ve bunu ilk 100 TL lik alışverişinizde kullanıma hazır olarak tanımladı..

_MG_0104Zirkon Taşlarla Bezeli Kolye 1
.
Kendini özel hissetmek isteyenlere!

BijouxRoom tam anlamıyla kendinizi özel hissettiren bir takı butiği ! Nedir bu? Hiç bir model onlarca satılmıyor hepsi sınırlı sayıda müşteriler için satışa konuluyor böylece aldığınız ürünleri etrafınızdaki insanların üzerinde göremeyeceğiniz kesin..

Tüm siparişler anlaşmalı kargo şirketleri ile müşterilere ulaşırken yoğun trafikte vakit kaybetmek yerine tek tıkla alışverişin keyfini yaşıyorsunuz. Ayrıca 40 TL üzeri tüm alışverişleriniz için ekstra kargo bedeli ödemekten de kurtuluyorsunuz. 

                            Siyah Tüylü Kurukafa Küpe 10IMG_3339


BijouxRoom için müşteri memnuniyeti çok önemli bu doğrultuda ürün seçimindeki hassasiyet ön plana çıkıyor. Satıştaki ürünlerin neredeyse hepsi rodyum ya da mikron altın kaplamadır ve hiç biri nikel içermiyor.

Bu kadar artısı varken www.bijouxroom.com a hemen tıklayıp sizde hayalinizdeki aksesuarı bulmaya ne dersiniz !!!


Tuğba Tunçkaya

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Instagram