Tatil Valizinde Olmazsa Olmazlarım...

Merhaba;

Renkli keyifli bir post sizleri bekliyor öncelikle onu söyleyebilirim:) ancak ben yarından itibaren pazar akşamına kadar sizleri biraz özleyeceğim.  Bugün tüm günümü tatil valizi hazırlarken geçirdiğim için sizlere yol göstermesi ve fikir vermesi için bu postu hazırlamaya karar verdim. Zaten en sevmediğim kısmı valiz hazırlama ve valiz boşaltma seansları olur şu tatillerin. Eeee o kadarcık da olsun dimi ama!

Peki benim yanımda neler var?


* İlk olarak kurtarıcı bir kombin olması şart 
(bu içinize en çok sinen kombin olmalı ki tatil de kafa karışıklığı yaşamayın)

 * Tüm bikiniler , mayokiniler ve mayolar
(Ne kadar yer kaplayacak ki canım denilir ve seçilmeden hepsi valize tıkılır)


* Özellikle plaja giderken rahatlıkla geçirebileceğiniz kot etek ve ya kot şortlar
(Vazgeçilmeziniz olacaktır hatta gece de topuklu ayakkabı ile şık bir kombin yakalayabileceğiniz için 1 taşta 2 kuş parçalarıdır mutlaka alınmalı)


* Sezon trendi t-shirt elbiseler
(Benim için olmazsa olmaz parçalardan biri ise bu t-shirt elbiseler hem trendy görünümü hem sıcakta rahatça giyebileceğiniz 'giy-çık' parçalardan biri olduğu için valiz de yerlerini aldı bile)* Hem spor ayakkabı hem topuklu ayakkabı
(Yorucu bir günün ardından şık bir spor ayakkabıyla geçireceğiniz akşamları göz önünde bulundurarak tatil valizinizi sadece topuklularınızla doldurmayın derim)


* Renk renk ojeler ve güneşten biraz olsun koruyacak gözlüğünüz
(Sanki normal hayatta devamlı sürermiş gibi tatil oldu mu gözümüz hepsini sürmek ister özellikle plajda bikininizle uyumlu oje sürmek gerçekten çok keyifli)


*Bir kaç güzellik malzemesi
(Bronz ten de şık duran dudak tonlarında ki rujlar , bir adet balm. Cildinizi kurutmamak için Bebak Bakım sütü ve tabii ki olmazsa olmaz yaz kokum Avon Fresh parfumum)


Bunların yanında eklemek istediklerim;
* Uzun uçuş uçuş bir elbise
* Dolgu topuk ayakkabı
* Saç fırçanız
veee tabii ki fotoğraf makinesi...

Beni bu süreçte instagramda takip etmek isterseniz beklerim :)

Herkese Sevgiler *.*


Tuğba Tunçkaya

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Instagram