Bir Newyork Fashion Week daha geldi geçti...

Tam 7 gündür Newyork'da moda rüzgarı esiyor. 
Online olarak takip ettiğimiz defileler de bahar 2014 koleksiyonuna göz attığımız gibi bunların yanında konukların kombinlerini de ilgiyle takip ediyoruz.
5 Eylül - 12 Eylül tarihleri arasında süren Fashion Week serüveninde BCBG Max Azria , Venexiana  , Diane Von Furstenberg , Zac Posen , DKNY , Reem Acra ve daha bir çok tasarımcı/markanın bahar koleksiyonları görücülerin karşısına çıktı.  Benim gözüme takılan bir kaç parça ise sizlerin yorumlarını bekliyor?

Newyork Fashion Week 'te favori markanız hangisi oldu?

* Venexiana 'ın  uzun abiye elbiselerine bayıldım. Turuncu  , somon ve dore tonlarının ağırlıkta olduğu koleksiyonda favorim yukarıda ki turkuaz parça oldu.

* Desigual'in geometrik desenleri ve canlı renkleri bir arada toparladığı tasarımları ve defile platformuna yansıyan tarzı harikaydı.

* Lacoste' a bakarsak gene göbek deliğimizi kapatıp midelerimizi açtığımız kısa üstleri bolca giyeceğiz sinyallerini almaya devam ediyoruz.

* Betsey Johnson'ın sıradışı pembe saçlı mankenleri , Badgley Mischka 'nın lacivert ve beyaz ağırlıklı tasarımları , Marissa Webb 'in asimetrik ve volan kesimleri , Naeem Khan'in etnik çizgileri gözüme takılanlar arasında oldu...


                                                     fotoğraflar : http://www.mbfashionweek.com

-------------------------------------------------------------------

Mail tugbasatelier@gmail.com

S E V G İ L E R ... *.*

-------------------------------------------------------------------

Tuğba Tunçkaya

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Instagram