Aksesuar Aşkına!Sezonun favori aksesuar parçalarından rengarenk bir yazıya hazır olun.
Kombinlerimizi tamamlayan en önemli parçaların başında gelir aksesuarlar. Bu bazen küçücük bir anahtarlık olabiliyorken bazen de orjinal bir kolye olarak kendini gösterir. Aksesuar konusunda çok seçici olduğumu mutlaka farketmissinizdir. Takmış olmak için takmayı hiç sevmem. Özellikle meraklı olduğum parçalar var bunların başında da bileklik merakım geliyor. Kolye konusunda zor beğenirim ama sezonun taşlı kolyeleri benimde favorilerim arasında. En önemlisi de bana sorarsanız telefon kılıfımız baş aksesuarlarımızdan biri. Son zamanlarda kombinlerde de farkediyorsunuzdur. Özellikle tasarımcıların iphone kılıflarına el atmasıyla bu trend git gide yayıldı ve yayılmaya devam ediyor. Hadi şimdi fotoğraflara göz atalım benim çekmecelerimde neler varmış?


Bu Sex and The City özel tasarımı iphone kılıfı son günlerde en çok kullandığım kılıflarımdan biri. Üzeri orjinal swarovski taşlı bu kılıfa göz atmak ya da satın almak isterseniz ;

Avon aksesuarları çoğu zaman gözünüzden kaçıyor olabilir ancak harika tasarımları var mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Bu leopar desenli yüzük çift taraflı nasıl mı? Leopar kısma sahip elips dönüyor ve altında ki düz siyah taşı da kullanabiliyorsunuz. Yani 1 yüzükle 2 görünüş:)

Avon'un sezon trendi uyarlaması altın sarısı yüzüğü favorilerim arasında.

Ladymarmaladebynazende son zamanlarda en çok bayıldığım tasarımcılardan biri. Kolyeleri , küpeleri ve bilezikleri görülmeye değer. 

Bu kılıfı görenler tahmin etmiştir Cinco de Junio nun neşeli tasarımlarından biri. Bu yazıyı yazarken iphonumda takılı olan ve bu hafta elimden düşmeyecek olan bu iphone kılıfıma hayranım.

 Taşlı kolyem gene ladymarmaladebynazende

Pleksi kolyem Cinco de Junio

Hello Kitty 'nin sevimli cüzdanı , içerisinde de alışveriş torbası mevcut 

Bu aralar saat denildiğinde aklıma ilk gelen tasarım ise Upwatch 'larım. Özellikle ekranının aynalı olması benim gibi çantasına ayna koymayı unutanlar içen harika bir detay!

Ladymarmaladebynazende bilekliğim

Avon 'un harika kaplan suratlı kolyesi son zamanlarda boynumdan düşmeyecek gibi gözüküyor!

Bileklik merakım olduğunu söylemiştim. Bu harika bilekliklerin tasarımcısı ise Burçak Bilirırmak 

Tüm tasarımcı arkadaşlarıma teşekkür eder hepinize bol satışlar dilerim :)


-------------------------------------------------------------------

Mail tugbasatelier@gmail.com

S E V G İ L E R ... *.*

-------------------------------------------------------------------

Tuğba Tunçkaya

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Instagram