MBFWI - Last Day Ne Giydim ?

Merhaba , herkese iyi pazarlar! 

Bir Mercedes Benz Fashion Week'in daha sonuna geldik. Kısa bir MBFWI yorumundan sonra son gün ne giydim fotoğraflarna geçeceğim. 
Öncelikle mekan konusunda antrepodan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ulaşım konusunda daha rahat ettik, valeler ile de otopark sıkıntımız çözülmüş oldu. 
Geçen seneye nazaran karşılama ve oturma alanları özenle hazırlanmıştı. Özellikle Mercedes Lounge ikramları ve keyifli ortamı ile misafirleri çok güzel bir şekilde ağırladı.
En büyük sıkıntımız gündüz saatlerinde hava harikaydı ve dışarıda ki bilet kuyrugu çok fazla rahatsız etmiyordu ancak akşam saatlerinde hava serinledikçe ve defile ortamının yüksek sıcaklıktaki havasından dışarıya çıktıkça bir güzel titredik. 
Sonuç olarak boğaz havası eşliğinde , moda haftasını keyifli bir şekilde tamamladık, yorucu ancak bir o kadar da keyifli vakit geçirdik. 5 gün boyunca ardı ardına bu tempoyu kaldırabilmek kolay değildi. Tüm çalışanları ve Lappart Ekibini - IMG Doğuş grubunu ve Mercedes Benz' i emeklerinden dolayı tebrik ediyorum


Gözlük : Blogger Bazaar
Üst : Bsl
Etek: Pride Fashion
Saat: Upwath
Şapka : Mudo
Ayakkabı: Matraş
Çanta: Tods

Fotoğraflar : İlkay Kaya

-------------------------------------------------------------------

Mail tugbasatelier@gmail.com

S E V G İ L E R ... *.*

-------------------------------------------------------------------Tuğba Tunçkaya

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Instagram