Ben aldırma operasyonu

Merhabalar;

Bugün stil postu yerine sizlere 'ben aldırma' ile ilgili serüvenimi anlatacağım. Ailecek baba tarafından
beyaz ten bol ben genetiğini almış olduğumdan ötürü her yaz artan benlere tek çare güneşten kaçınıp bol bol güneş koruyucu krem kullanmak ancak çok fazla ihmal ediyorum sonra da pişman oluyorum tabi. 
Yüzümün sol tarafında ki iki tane ben beni en çok rahatsız edenlerdi ve sanırım son zamanlarda 
gitgide daha çok dert etmeye başladım. Uzun zamandır da aldırsam aldırsam dediğim halde
iz kalır vs korkusuyla devamlı erteledim ve böyle zaman geçti gitti. 
En sonunda tamam artık aldırcam dediğim gün muayneye gittim ve o gün içerisine
randevu alarak netleştirdim. Çünkü biliyordum ki gene ertelesem kalıcaktı öyle.
Neyse o gün de dün oldu , öğlen gibi Estetik International 'a (kozyatağı byotel içerisindeki) Bülent Cihantimur ile görüşmeye gittim saat 15.00 e operasyon kararı aldık. Operasyon dediğime bakmayın evet işlem ameliyathanede yapıldı ancak hiç bir acı ağrı sızı olmadı tamamen hijyen bir ortam olması açısından yapılmış birşey. Toplamda 20 dakika kadar sürmüştür sanıyorum tüm işlem.
Yalnız şöyle birşey var her ben böyle cerrahi bir işlemle alınmıyor bir çok çeşitli alma yöntemleri var ancak buna siz karar vermiyorsunuz doktor beninizin yapısına göre yapacağı yöntemi seçiyor. Mesela köklü ve çıkıntılı değilse sadece küçük bir leke gibiyse lazerle daha da pratik bir şekilde silinebiliyor. 

Şimdi en önemli aşama güneşten koruyarak iyileşmesini beklemek. Bu arada eğer beniniz tehlikeli yani hastalık uyandıracak bir görüntüye sahipse patalojiye göndermekte de fayda var. Ancak ben de öyle bir durum yoktu. Cerrahi ile alınırsa minicik 2 tane sanıyorum dikiş atılıyor. Şuanda küçük stripler ile kapalı durumda bir kaç güne kadar onları açacağız ancak dikişler kendi kendine yok olana kadar hafif bir pembelik olabilir. Bakalım iyileşmeyi instagram da paylaşıyor olacağım. Merak ettiklerinizi de her zaman sorabilirsiniz

Herkese sevgiler *.* Tüm iyi dilekleriyle mesaj yollayan arkadaşlarıma da teşekkürler...

Bu arada öyle bir merkez ki yapılmayan estetik operasyonu yok , A'dan Z'ye her ameliyat Estetik International bünyesinde gerçekleştirilebiliyor. Hatta bir de ufak dokunuşlar var ki ameliyatsız çözümler dozunda yaptırdıkça estetik harika bir buluş bence. Yeter ki durma noktasını bilelim. Küçücük detayları kafamıza takarken 5 dakikada çözülebilme olasılığı varsa bununla yaşamak zorunda kalmayalım. 

Herkese sevgiler *.* Tüm iyi dilekleriyle mesaj yollayan arkadaşlarıma da teşekkürler...


------------------------------------------------------------------

Mail tugbasatelier@gmail.com

S E V G İ L E R ... *.*


Tuğba Tunçkaya

Instagram