Loading 2014 ...


Merhaba arkadaşlar ,

Yılın son yazısıyla karşınızdayım. 2013 yılında bloguma verdiğiniz destekten dolayı , instagram/twitter/facebook/mail ve tüm sosyal paylaşımda bulunduğum ağlardan takip edip yorumlarınızla beğenilerinizle ve eleştirilerinizle yanımda olduğunuz için , kendimi yalnız hissettiğim anda bana her zaman bunu unutturduğunuz için , güzel sözlerinizle neşemi yerine getirip yeni projelerde bana güç verdiğiniz için , üzüldüğümde yanımda olup güldüğümde ise gene bana eşlik ettiğiniz için , yeni haberlerimi paylaştığımda hiç üşenmeden tek tek tebrik ettiğiniz için kısaca her türlü desteğiniz için  çok çok teşekkür ederim.

2014 'de önce hepberaber sağlık dolu bir yıl geçirmeyi diliyorum. Sonrasında ise yeni projelerimizde başarı , sevgi , sadakat , aşk , mutluluk ve daha bir çok şeyi hepimiz adına istiyorum.
Umarım çıkış dolu bir 2014 yılı geçiririz , herkese bol eğleneceğiniz bir gece dilerken tüm hasta ve yakınlarına acil şifalar ve sabır diliyorum. Yalnızlara birliktelik , umudunu yitirenlerin içine heyecan dolan bir yıl olsun.
Tüm iyi dileklerimi bu yazıyı okuyanlara ve kendime iletirken herkesi kocaman öpüyorum <3 p="">


-----------------------------------------------------------------


Mail tugbasatelier@gmail.com

S E V G İ L E R ... *.*

-----------------------------------------------------------------
Tuğba Tunçkaya

Instagram