Ne giydim?

Merhaba ,

Çoğu zaman bizler ne giyeceğimiz konusunda düşünür dururuz hele bir de özel bir günse bu düşüncemiz kat kat daha artar. Son zamanlarda en çok düşündüğümüz şeylerden biri yani hepimizin ortak noktası 'yılbaşı gecesi ne giysem' i duyar gibiyim. Hepimiz yeni yıla şık ve bakımlı girip , olumlu düşüncelerimiz içerisinde tüm yılı artılarla geçirmeyi hedefleriz. Umarım hepimiz için 2014 yükseliş yılı olur önce sağlık anlamında sonrasında aşk , para , başarı hepimizle olsun. 
Gelelim ne giysem? sorularınıza bir örnekle cevap vermeye:) 
Özellikle genç kızlara saç aksesuarlarını çok yakıştırıyorum , dalgalı saçlar yapıp benim gibi bir aksesuar ile kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Bu kullandığım aslında bir kolye sizde beğendiğiniz kolyelerinizi bu şekilde saçınızda uygulayabilirsiniz. Hem farklı bir görünüm yakalar hem de unuttuğunuz kolyelerinizi bile değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. Dümdüz uzun siyah bir elbiseyle böyle bir aksesuarı kullanarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz tabii ki yanında şık süslü bir clutch ile ...
Saçınıza benim kullandığım gibi bir aksesuar kullanırsanız ayrıca bir de kolye takmaktan kaçının derim ve bilekleriniz ile parmaklarınıza yoğunlaşarak bileklikleriniz ve yüzüklerinizi denemeye başlayabilirsiniz.

Sırada fotoğraflar ;
Clutch : Gusto
Yüzükler : Avon

Fotoğraf düzenlemeleri : Cansın Soyer

-----------------------------------------------------------------


Instagram: http://instagram.com/tugbasatelier 
Mail tugbasatelier@gmail.com

S E V G İ L E R ... *.*

-----------------------------------------------------------------

Tuğba Tunçkaya

Instagram