Zen Diamond ' da büyülendim!
Merhaba ,

Her genç kızın hayallerini süsleyen pırlantalar ile buluşmaya Zen Diamond 'ın Bağdat Caddesi 
mağazasına bir ziyarette bulundum. Tüm vitrinleri tek tek inceleyerek en favori parçalarımı seçtim. Pırlantalar , elmaslar, yakutlar ve çok daha fazlası gözlerimin önündeyken ve o kadar harika seçenekler bir aradayken seçim gerçekten çok zordu. Ben ise kendi tarzımı yansıtan ürünleri sizlere sunmak istiyordum ve bu zorlu seçimlerde aklıma Yılbaşı gecesi'nde neler takmak isteriz , en değerli varlığımıza (eşimize , annemize , kardeşimize ya da arkadaşımıza) neler almak isteriz? Düğün ve nişan seçimleri ve hangi tek taş bizim olsun isterdik gibi soruları kendime tekrar tekrar sordum.
Sonucunda ışıl ışıl favori parçalarımla çekime başladık. 
Soğuk bir hava da sıcacık ışıl ışıl kareler yakalamaya çalıştık , umarım beğenirsiniz :)


Hepimizin hayali olan tektaş modellerini inceleyerek başlayalım ; değişik montürler, her bütçeye uygun modeller ile ürün seçeneği oldukça genişti. Evlilik teklifine hazırlanan beylere duyurulur Zen Pırlanta'ya uğramadan karar vermeyin derim... Ben de tektaşımla tanışacağım günü heyecanla bekliyorum:)

Bir kadının tek taş seçmesi kadar zor birşey olamaz modellerle karşı karşıya kalınca bunu daha iyi anladım  hepsi o kadar güzel ve çeşit o kadar fazla ki hele içine bir de AŞK eklenince...


Karşımıza git gide daha çok çıkmaya başlayan ve tüm dünyada görülen el aksesuarları hem trend oluşu  hem de zarif duruşuyla beni etkilemeyi başaran takılardan biri oldu.Öneri : Farklı renklerde ki takılarınızı (yakut-zümrüt-elmas-pirlanta) bir arada kullanarak bu görünümü yakalayabilirsiniz.

Eskiden beri en sevdiğim aksesuarlardan biridir. Hatta anneanneme her gittiğimde onun eskiden kalma yakut ve zümrüt yüzüklerini incelerim Zen Pirlanta'da da renkli yakutlar ve zümrütlerle kendimden geçtim diyebilirim. Bir kaç yüzüğü bir arada kullandığım anlardan biride işte bu kareye yansıdı.


Öneri : Son zamanların trendleri arasında olan pırlanta bilekliklerden edinerek özellikle saatlerinizin yanında şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

Çok fazla abartı aksesuarları tercih etmediğim için özellikle bileklikte zarif ve her bütçeye hitap eden bu bileklikleri seçtim , hepsinde farklı anlamlar yüklü. Nazar boncuklu olan ise favorim oldu.Tektaş ve 5taşın harika uyumunu;Öneri : 5taş ve tektaşı bir arada kullanın , trendi yakalayın.

Aşk' ın ve evliliğin en güzel sembolü olan tek taş ve 5taş yüzüklerin bir arada kullanımı gün geçtikçe daha da trend olmaya devam ediyor. 
Mağazada ki en iddialı 5taş ve tek taşı bir arada kullanmak çok keyifliydi. Tabii ki alınması kolay bir parça değil çok kıymetli ve değerli ama göz alıcı parlaklığı karşısında parmağıma takmadan duramadım. Yaklaşan yılbaşı gecesi herkesi büyülemeye hazır mısınız? 
Elmas ve Yakut'un bir arada olduğu bu kolye ve küpe Yılbaşı ruhunu yansıtan takımlardan biriydi benim için.


Tam anlamıyla klasik bir set den yana değilseniz elmasları ve yakutları hatta pırlantaları karıştırarak farklı parçaları bir araya getirip kendi kombininizi yaratabilirsiniz. 

Parmağı iddialı bir şekilde kaplayan bu yüzük hem spor hem abiye kombinlerde kullanabileceğim fonksiyonda bir parça olduğu için gene favorilerim arasında yerini aldı. 


Her kadın dikkat çekmek beğenilmek ve ışıldamak ister o zaman #OnaIsıgıArmaganEdin diyebiliriz :)


Pembe altın tonunda ki yüzük ve küpeleri bir arada kullandım. Ten rengine uyumuyla daha da doğal bir görüntü ve şıklık için ;

Günün sonunda yorgunluğun ardından işte sizler için bu keyifli ve ışıl ışıl yazıyı hazırladım. Umarım beğenirsiniz ve model arayışlarınızda ön fikir edinmenize yardımcı olmuşumdur. 

Yorumlarınızı bekliyorum sizce bana hangisi daha çok yakışmış? Siz olsaydınız hangi parçayı mutlaka alırdınız?

P.s : Zen Pırlanta'nın online satış sitesi de var takipte kalıp indirimdeki ürünleri ve yeni gelenleri anında yakalayabilirsiniz : http://www.zenpirlanta.com/site/index.php
http://instagram.com/zenpirlanta#
-----------------------------------------------------------------


Instagram: http://instagram.com/tugbasatelier 
Mail tugbasatelier@gmail.com

S E V G İ L E R ... *.*

Tuğba Tunçkaya

Instagram