Saç düzleştiricim ve Isıya Karşı Güçlendirici Spray'im..
Merhaba;

Saç bakım sırları postundan sonra gelen en çok sorular arasında hangi düzleştiriciyi kullandığım ve ısıya karşı kullandığım saç bakım sprayinin markası merak edilenler arasındaydı..


İlk olarak düzleştiriciyi inceleyelim :)
Uzun yılladır Philips SalonStraight Pro XL kullanıyordum ancak bu cihazım arızalandıktan sonra aynı ürünü piyasada bulamadım. Ağırlığı ve seramik tabanı oldukça dayanıklı bir kez olsun saçımı yakmadı. Ben de markadan şaşmamak adına gene Philips 'in bu düzleştiriciye en yakın olan modelini ;Philips HP8346 /00 Care Thic 'i satın aldım.

Eski düzleştiricinin verimini asla alabildiğimi söyleyemeyeceğim ama genede memnun kaldığım bir ürün oldu. 
Philips in ilk ürünü daha ağırdı gitgide portatifleşmesi için hafifleştirdikleri ve daha minyatürleştirdikleri için etkisi de azalıyor malesef. 1. philips daha ağır olduğu için saça uyguladığı basınçla hızlı bir şekilde daha kolay düzleştiriyordu. Ama dediğim gibi gene de incelemelerim sonucunda piyasada ki düzleştiiciler arasında en memnun kaldığım şuan ki aldığım oldu.


Isıya karşı güçlendirici spray'de ise  ; ToniGuy kullanıyorum...Bu sprayi alışkanlık haline getirmek gerekiyor. Aslında keşke tüm kuaförler de kullansa da saçımıza fön makinesini tutmadan önce en azından ısıya karşı biraz daha dayanıklı bir saça sahip olabilsek. 

Kullanımı çok pratik ; Düzleştirici , maşa ya da fön makinesi öncesinde  kuru ya da ıslak saçınıza bir kaç fıs sıkmanız yeterli...

-----------------------------------------------------------------


Mail tugbasatelier@gmail.com

S E V G İ L E R ... *.*

-----------------------------------------------------------------
Tuğba Tunçkaya

Instagram