Bunları gördünüz mü?

Merhaba ;

Herkese şimdiden iyi bir hafta geçirmenizi diliyorum. Instagram 'da paylaşıp bloga yüklemediğim kombin ve detay fotolarını bu yazıda bir araya toparladım.
Ev dekorasyonu adına odamda yaptığım takı ünitem , mavi ve beyazın birleşimiyle sokak modası çekimimden küçük bir detay , arada yaptığım kaçamaklardan yediğim leziz tatlılardan bir kaç kare ve son zamanlarda başlamış olduğum pilatesten görüntüler ile sizlere keyifli bir instagram postu hazırladım. 
Son zamanlarda almayı planladığım ve renk seçiminde bir hayli zorlandığım Nike Airmax'ım , Avon makyaj fırçalarım ve Mayıs'da aramıza katılacak olan minik bebiş yeğenim için aldıklarımız da beğenilerinizi bekliyor :)

Burçak Bilirırmak ın krtistal taşlı kolyesi ve Catch2Buy 'ın sweat i ile spor şıklığı yakaladığım anlardan biri...


Dilara Edipbalkır'ın 'boys are toys' kolye tasarımı ve instagram 'da ki butikmilano 'dan Hunter'larım ile rahat bir güne hayır diyemem...Aradığım Nike Airmax 'ı SuperStep ' te buldum ;)


Avon'un makyaj fırçaları harika , son zamanlarda makyaj yapmak benim için keyifli bir hal aldı...


En sevdiğim saatim ve kendi tasarımım bileklik ile yakında bu kombin blogda olucak ancak biraz beklememiz gerekiyor:)Odamda ki karmaşayı bir şekilde düzenlemek zorundaydım , aradığım takıları bulamadığım için takmadığım öyle çok kolyem olduğunu farkettim ki askı fikri ile bu sorunumu çözdüm hatta duvarda küçük bir ünite yarattım. Değişik malzemeleri bir araya getirerek kendi ünitenizi oluşturabilirsiniz. Yakın bir zamanda odamı merak edenler için giyinme dolabım ve dekorasyon fikirleri hakkında yeni bir yazı paylaşacağım..


Bu sevimli keçe çanta No5Butik instagram hesabından hediye :)


Sporda ilk günlerim ve pilatesle imtihanım , yaza kadar nasıl bir değişim yakalayabileceğim merak konusu... Hep beraber göreceğiz :)
Bazen rahatlık harikadır , örgü saç ve nomakeup ile anlık paylaşımlarımdan...


Spor çantası olarak kesinlikle çok rahat bir şekilde kullandığım pembe Bogg Bag 'im ve DusiTasarım supergalarım ile güne başlarken...


Bu paylaşımları anlık takipte kalmak isterseniz herkesi instagram hesabıma beklerim <3 p="">Keyifli pazarlar *.*


http://instagram.com/tugbasatelier


Tuğba Tunçkaya

Instagram