Küçük değişimler...
Merhaba ;

Son günlerde instagram da neler paylaşmışım hep beraber göz atmaya ne dersiniz?
Ancak öncelikle 14 Şubat'ı sağ salim atlattığım için çok mutluyum , hani güleceksiniz belki ya da kıskanıyor diyeceksiniz belki, ancak benim kendimi bildim bileli çok anlamsız bulduğum ve bunun yanı sıra bir o kadar da yapmacık bulduğum bir gündür!Kırmızı gül görmekten ögk gelir , mıç mıç  laflar ,zorunlu hediyeler , ille de yemeğe çıkmalar oda yetmezmiş gibi o yemeğe romantiklik katma çabaları! Evlilik teklifi , söz , nişan , doğum gibi günlerin özellikle bu güne denk getirilme saçmalıkları gibi daha sayamayacağım pek çok neden bu günü sevemememin sebeplerinden sadece birkaçı. 14 Şubat'ı bir kenara atalım bakalım ne oldu başka? Uzun zamandır saçıma kakül kessem nasıl olur diye düşünüyordum ve bir anda elime makası aldığım gibi kestim iyiki de kesmişim. Spor devam yarım ayı atlattım neredeyse 20 gün oldu pes etmeden pilatese ve antremanlarıma devam ediyorum umarım bu şekilde de gider:) 

Şimdi geçelim fotoğraflara bakalım neler paylaşmışım instagram 'da bu hafta ;


--
İlk başlarda gerçekten bir hayli zorlanıyor olsam da pilates gerçekten tüm vucudu rahatlatan bir spormuş ve bu zamana kadar daha önce başlamadığım için çok pişmanım. Özellikle inanılmaz sırt ağrıları yaşıyordum esneme hareketleriyle sırt bölgem git gide rahatlamaya devam ediyor. 
Başlangıç aşamasında kendinizi soğutup spordan uzaklaşana kadar zorlamanızı tavsiye etmiyorum arkadaşlar onun aksine keyif aldığınız hareketlerin üzerine gidip vucudunuzda ki planladığınız değişimi hayal ederseniz motivasyonunuzun güçlenmesini sağlayabilirsiniz. 


-----

Iphone kılıfı denilip geçilmemeli git gide daha da önemsediğimiz hatta adeta kolye , küpe ya da bilezik gibi kullandığımız bir aksesuar haline dönen iphone kılıfları tasarımlarında 5dejunio 'nun yaptıklarına bayılıyorum.


----

Benim köpikim Paris'i özleyenler içinde şeker kızımdan fotoğraf eklemek istedim ;


-----

Veeeee iştahınızı açıcak harika bir Pazar kahvaltısı fotoğrafı ile bu yazımı sonlandırıyorum :)


Haftada bir gün bu ödülü hepimiz hak ediyoruz bence!

Herkese çok sevgiler , bol keyifler *.*


Tuğba Tunçkaya

Instagram