Son zamanlarda ben vol: 96840496


Merhaba ;

Geçen hafta instagram paylaşımlarıma hep beraber göz atalım ne dersiniz? 
Bazı kombinlerimi anlık olarak fotoğraflayarak instagrama yüklesemde pro çekim yapmadığım için blog postu hazırlamıyorum. Belki içlerinde beğendiğiniz parçalar vardır hem! Birde son zamanlarda hepimizi saran #selfie çılgınlığının instagrama yansımaları var tabi :)


Stradivarius 'dan aldığım yeleğim son zamanlarda üzerimden düşmüyor ve özellikle spora giderken o kadar rahat ki ! Uzun zamandır yelek yelek diye istiyor , geziyor ancak bir türlü içime sinen bir model bulamıyordum. Detaylı kombinlerim yakında arkadan da 2 tane fermuarı var tükenmeden kapın derim :)


Upwatch diye bildiğiniz ve benim çok fazla taktığım ayna ekranlı saatlerin yanında ürün yelpazesine gözlüklerinde eklendiğini bilmenizi isterim. Bu aynalı gözlüğümün markası UpLooks , benden söylemesi! :)


Saçlarımı uçlarından 2-3 parmak kadar kestirdim geçen ay da gene aynı kuaföre röfle attırmıştım , instagram da linklerinide paylaştım. Beğendiniz mi?Triangl bikinim geldi ! Yazın gelmesi için sabırsızlanıyorum :)


Bir selfie de benden gelsin hemde 5dejunio kişiye özel telefon kabımla :)Buse Terim lansman daveti pek şekerdi Mac in pembe rujunu dudagımıza sürüp öpücük kondurarak, hangi öpücüğün sahibiyiz bulduk:)

Blogda olmayan kombinlerden biri daha. Üst asos.com dan eski sezon jean ise bershka..

sizleri de instagram hesabıma beklerim gelsenize :)

Tuğba Tunçkaya

Instagram