Müjde! AVON siparişleriniz artık sadece bir TIKla!Merhaba ;

Herkese iyi haftalar öncelikle:) 
Çoğunuzun bildiği üzere AVON 'un aksesuarlarını , makyaj/saç/kozmetik/güzellik ürünlerini hatta ve hatta çantalarını severek kullanıyorum.
Çalışma sistemine hepimiz aşinayız , Avon temsilcileri üzerinden siparişlerimizi verebiliyor katolog üzerinden de ürünleri beğenebiliyoruz... Ancak artık çok daha pratik bir sistem daha katılıyor Avon dünyasına , hepimize büyük bir rahatlık katacak cinsten. 

Bakalım neymiş hep beraber inceleyelim ;

Avon'un  AppStore ve GooglePlay 'de mobil application 'u kullanıma hazır!

1. Katalogdan bakıp istediğimiz ürünleri tek tıkla sepetimize atabiliyoruz bunun yanında lokasyonunuzu belirleyerek sana en yakın temsilciyi bulup  kolaylıkla siparişini verebilmeni sağlıyor.

2. Ödeme sistemi gene aynı , kapıda temsilcine yapıyorsun. Böylece kart bilgilerini girmen ve illede kredi kartı kullanıyor olman gerekmiyor.

3. Avon temsilcin ürünlerini sana ulaştıracağı için kargo parası derdin de yok.

4. Acaba Avon'un yeni kampanyasında neler var diye düşünmüyorsun , katalogun yoksa dahi hemen cep telefonundan tüm ürünleri inceleyebiliyorsun. Eeeee böylece indirimli ve kampanyalı ürünleri de her ay rahatlıkla takip etme kolaylığı da cabası!

5. En önemlisi  eğer tanıdığın bir Avon temsilcisi yoksa sana en yakın olanı sana ulaştırmış oluyor ve siparişini rahatlıkla verebiliyorsun. Peki diyelim ki tanıdığın Avon temsilcisinden sipariş vermek istiyorsun ürünlerini , işte o zaman da kendisinin e-mail adresi ile app üzerinden bulup siparişi direk yönlendirebiliyorsun. 

Online alışverişten dahi daha pratik ve bir çok artısı olan bu application u hemen yüklemeye gidiyorum hadi sizlerde gelin =) 

Nasıl yaparım ? derseniz işte anlatımlı video : http://vimeo.com/93963862 

TIK TIK 

Sevgiler *.*


Tuğba Tunçkaya

Instagram