#cildimiseviyorum diyenler?

Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandir cildim icin ne kullanmaliyim sorusuna cevap ariyor ancak hic bir urune tam anlamiyla guvenemiyordum. Tam da bu arayış içerisindeyken Hürriyet Aile ve Bepanthol'un Kuruçeşme Aşşk Cafe' de düzenlenecek olan boğaz havasında kahvaltı eşliğinde #cildimiseviyorum etkinliği benim için harika bir fırsat oldu. 

Sıcakların iyice kendini hissettirdiği bu yaz günlerinde üstüne deniz ve havuz da eklendi mi cildimizi kurutmadan korumak neredeyse imkansız , iste bu noktada cildimin hem gerekli nem ihtiyacını sağlayacak hem de güvenle kullanabileceğim bir urun ararken Bepanthol doğru zamanda imdadıma yetişti.

Etkinlikte Hürriyet Aile Uzmanlarından Dermatolog Özge Ayabakan ve Bepanthol Medikal Danışmanı Tuğçe Altıok Russo merak ettigimiz sorulari yanitlandirdi. Sosyal medya hesaplarımızdan ise an be an gelen soruları kendilerine aktararak cevaplarını sizlerle paylaştık. Medikal Danışman Tuğçe Altıok Russo, Bepanthol Cilt Bakım Kremi’nin kalıcı su bazlı yapısı sayesinde deri yüzeyine kolaylıkla sürülüp deriden hızlıca emildiğini, ürünün parfüm, renklendirici veya antiseptik içermeyen bir yapıya sahip olduğunu ve ürünün rahatlıkla kullanılabileceğini anlattı. Bu benim için en güzel artılardan biri oldu kremi sürdükten sonra dakikalarca ovalayarak kremin deri üzerinde beyaz beyaz kalmamasını sağlamak ve hatta yapışkan bir his yaratması yaz aylarında kesinlikle tercih etmeyeceğimiz bir sorun. Üstelik çok allerjik bir cildim var ve kullandığım ürünler genellikle kızarıklık ile pütür pütür bir yüzey oluşmasına neden oluyor. Bepanthol bu noktada da benim için güvenilirliğine büyük bir artı ekledi. 
Ayrıca Bepanthol Medikal Danışmanı Tuğçe Altıok Russo, Bepathol’ün cildin doğal koruyucu duvarını muhafaza ettiğini ve cildin esnek ve nemli bir görünüm yakalayarak yenilenmesine yardımcı olduğunuda bizlere aktardı , Bepanthol 'un yanı sıra bol su , meyve ve sebze tüketimi , gözlük kullanımıda cildimizi uzun yıllar sağlıklı tutabilmek için önemli etkenler arasında. Hiç birşey için geç kalmış sayılmayız , cildimizin kıymetini bilelim ve bakımımızı ihmal etmeyelim! O zaman ne yapıyoruz? Temiz cildimize Bepanthol Krem uyguluyor , su içmeyi ihmal etmiyoruz ve saglıklı beslenip güneşten koruyarak problemsiz bir cilt ile en güzel makyajdan dahi daha güzel bir görüntüye sahip oluyoruz. 


Bu keyifli #cildimiseviyorum etkinliginin ardindan hediye verilen Bepanthol cilt bakim kremimi kullanmaya basladim bile, sıra sizlerde :)

Tesekkurler Hurriyet Aile ve Bepanthol ...

Tuğba Tunçkaya

Instagram