Bir instagram güncesi ...
Merhaba ;

Bir instagram güncesi ile daha karşınızdayım , umarım harika bir haftasonu geçirmişsinizdir. Pazartesi sendromu yaşamak için en stresli saatler içine girmişken , elinizde çayınız ya da kahveniz biraz kafa dağıtmaya ne dersiniz?  Geçen hafta benim için oldukça yoğundu , bu hafta da bir o kadar yoğun olacak gibi görünüyor. 
Farmasi ile Şubat ayı katalogunun çekimlerini hazırlıyoruz ve ben ilk defa 
böyle bir çekimin içerisinde oldum. Umarım başarı ile bu işi tamamlar sizlerin beğenisini kazanırız. Onun haricinde çay , kahve keyiflerim ve tatlı krizlerim hiç bitmez. Sunumlar o kadar harika ki bazı tabaklar fotoğrafı çekilmeyecek gibi değil!  Bir de bu aralar Bağdat Caddesi'nde bir butik keşfettim herşey o kadar ucuz ve trend ürünler ki bayıldım , sanıyorum mudavimi oldum:) Bir yandan da haftada 2 gün aletli pilatesimi aksatmamaya çalışıyorum ,nereye gittiğimi de instagram hesabımda paylaşıyorum. Sizlere yardımcı olabilmemiz için oradan bize sorularınızı yöneltebilirsiniz bende hocalarıma danışarak sizlere dönüş yaparım.. İçimde keyifli bir heyecan var yeni bir iş kurulumu içerisindeyim , umuyorum ki harika olucak , şimdilik bu kadar hadi hep beraber fotoğraflara bakalım ;


Çekim molası :) Farketmeden yakalandığım bir kare , sanırım doğal pozları daha çok seviyorum.
Yakında backstage ide sizlerle paylaşacağım.

Bu Mac Rihanna ruj u instagram hesabımda hediye ediyorum, beklerim sizleride:)


Akşam atıştırmalıkları , hem zararsız hem de leziz ...


Sporda renkli giyinmeyi seviyorum böylece enerjime enerji kattığımı düşünüyorum:) Bu arada geçmiş postlarda ki spor kombinlerime göz atabilirsiniz...Pazar sabahı keyifleri elbette ki mis kokan bir kahve ve yanında zevkle okuyacağınız derginiz.


Hazırlık aşamasında ki işimizden ufak bir ipucu...


Evde pilates topu ile yapabileceğimiz o kadar çok egzersiz var ki :)

Bahsettiğim butikten aldıklarım , detayları instagram hesabımda:)


Sezar salatada sosunu ayrı isteyip kalori hesabı yaparken üstüne tatlı krizim tutmasa iyidi , ama hiç pişman değilim boşvermek yerine hep kontrollu olmak daha iyi değil mi?


Herkese iyi haftalar dilerim *.*

Instagram da beni takip etmek için TIKTIK

Tuğba Tunçkaya

Instagram