Happy Friday !


Merhaba ;

Haftanın son gününde sizlere keyifli bir haftasonu diliyorum şimdiden.
Son zamanlarda kombinlerimde sıklıkla kullandığım parçaların sahibi olan Beyyoğlu butikte istediğim kalıpta jeanler bulabilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Butiklerinde ki parçalar o kadar
özenle seçilmiş ki her daim bir şeyler alabilmek hatta 2-3 parçayla kalmayıp torba torba doldurmak istiyorum kollarımı :) Bordo aşkımızda tam gaz sürmeye devam ederken , bol bordolu bir kombin sizleri bekliyor diyebilirim. 
Bu arada saçlarıma keratin bakımı yaptırdım bu postun çekiminden 2 saat kadar önce , yapılır yapılmaz da çok memnun kaldım! Saçlarım son işlemden sonra epey yıpranmış ve kurumuştu, sanırım ayda 1 düzenli olarak bu bakımı tekrarlayacağım en azından saçım yeterli neme gelene kadar. Ancak keratin bakımından sonra kullanılan şampuan da önemliymiş , klasik bilinen market şampuanlarını kullanmamak gerekiyormuş bu süreçte araştırmalarım sürüyor. Öncelikle bakım sonrası saçı 2 gün dinlendirmeye aldık yıkamıyoruz. Hergün saçımı yıkayan biri olarak 2 gün yıkamadan nasıl dururum bilemiyorum:) 
İlerleyen günlerde saçımda ki pozitif değişimi hissederseniz benimle paylaşırsanız sevinirim. 
Bu arada uçlarından hafif aldırarak düz kesime çevirmeye başladım saçımı , hatırlayanlar vardır 'V' kesim kestirmiştim aylar önce:)

Laf böyle uzayıp gitmeden kombine geçiyorum ;
Gömlek & Jean : Beyyoğlu (bağdat cad. instagram: @beyyoglu)
Clutch : Avon
Kolye : Gülce Dereli 
Yüzük & Bileklik : Dianoir Jewelry (instagram @dianoirjewelry)


Bu gömlekle yapmış olduğum diğer kombini görmek için : TIKTIK

instagram hesabıma beklerim : TIKTIK

Sevgiler *.*

Tuğba Tunçkaya

Instagram