It is never bordeaux enoughMerhaba ;

Bu karlı , bembeyaz ve mis kokan İstanbul gününü fotoğraflamadan 
geçeceğimi mi sandınız? Böylesine harika ve az bulunan bembeyaz İstanbul sokaklarını
kaçırmadım tabii ki.. 
Ne yalan söyleyeyim tam bir ilkbahar kızıyım , ama kar merakımı bilmeyen yoktur , buz gibi havada donsamda titresem de eve giresim gelmez! Buna rağmen bu sene İstanbul'da her kar yağdığında çıkamamam için hep aksilikler vardı , son seferinde boynum tutulmuş ve doğru düzgün kıpırdatamıyordum , ondan öncesinde griptim vs. Ama bugün kimse ve hiç birşey engel olamadı ve ben doyasıya kendimi karların içine attım , hatta koskocaman bir kardan kadın yapıp instagram sayfamda da yayınladım. Kendisine isim arıyoruz , hala isimsiz kaldı kızcağız :) instagram sayfama gelip kardan kadınıma isim önerilerinde bulunabilirsiniz :)
Ve işte sıra fotoğraflarda , yorumlarınızı bekliyorum :*

Do you think that I will not post any photo on this snow white day? Ofcourse not, I would like to show you all wonderfull snow white İstanbul.
Although I am a spring girl, everyone knows that I love snow too. I don't want to go home even if I will die of cold. But this year I could not get out of home in every snow fall because of misfortunes. In the last time I had a problem with my neck. And I had influenza. But today nobody could stop me and I ran out, I played on snow all through the day, even I made a very big snow women. You can see it on my instagram account. We are still trying to find a name for it. If you have any suggestion come to my account and please write you suggestion.
And now my photos, don't forhet to write your comments.

Elbise / Dress: Link
Şapka / Hat : Stradivarius
Botlar / Boots : Jabotter
Bileklikler / Bracelets : Bibukaldi

Diğer stil postlarımı gördünüz mü?


http://instagram.com/tugbatunckaya


Sevgiler

Tuğba Tunçkaya

1 yorum:

Instagram