Alaçatı HatırasıMerhaba ,

Geçen haftasonu uzun zamandır gitmek istediğim ve çok merak ettiğim
Alaçatı 'daydım. Instagram paylaşımlarımdan Alaçatı'ya aşık olduğumu farketmiş olmalısınız.
Deniziyle , havasıyla , sevimli butik otelleriyle , mekanlarıyla ve renkli sokaklarıyla
kalbimi fethetmeyi başardı diyebilirim. Bu arada Alaçatı' da portun hemen yakınında olan Katre Otel'de kaldım. Minik balkonları , bahçeye açılan odaları , keyifli terası , önünde ki masmavi berrak havuzu ve efsane kahvaltıları hatta özellikle o ev yapımı reçelleriyle hem damağınıza hem ruhunuza hitap edebilecek bir mekan. 
Sabah esen rüzgar eşliğinde tablo gibi port manzarasını izleyerek kahvaltı keyfinizin tadını çıkarıyorsunuz ve güne pozitif bir başlangıç yapmış oluyorsunuz , ardından benim muptelası olduğum her sabah kahvaltı sonrası klasiğim olan türk kahvesi keyfi ile güne enerjik bir başlangıç yaparak denizin yolunu tutabilirsiniz.
Hangi beachlere gidelim derseniz ;
1. gün fly-inn deydim geçen sene açılan ve sosyal medya da bolca sükse yapan bu mekanıepey merak ediyordum , görmeden dönmek olmazdı. İnanılmaz ilgili ve pozitif bir personel ekibine sahip diyebilirim. Deniz harika ancak biraz soğuktu ve girmekte epey zorlandım. Denizin ortasına kurulan salıncak ise efsane! Sallanmadan dönmeyin pişman olursunuz. Suyun üzerinde kendinizi rüzgara bırakın ve keyfini çıkarın , hele bir de sizi sallayan biri varsa sizden iyisi yok!
2. gün Zio Beach deydik. Zio porta ve dolayısyla kaldığımız Katre Otel'e epey yakın.
Zio mekan olarak ne kadar hoş görünse de personelin ilgisizliği nedeniyle bende pek olumlu etki bırakmadı malesef.. Zira denizden döndüğünüzde size ayrılan minder ve şezlongların eksildiğini görebilirsiniz. Bu durumda çalışanlardan yardım istemeniz faydasız olur şimdiden söylemesi Ancak eğlenceleri , kumsalı ve atmosferi keyifli.
3. gün ise Sole Mare ' deydik. Kuşkusuz en eğlenceli ve en keyifli mekan Sole Mare'ydi bizler için.
Pazar günü happy hour ile eğlencenin keyfini çıkartmaya hazır olun. Öyle bir ekip düşünün ki içmeden dahi sarhoş olabilirsiniz ;)

Alaçatı notlarına biraz ara veriyorum ve ilk gün kombinime geçiyorum ;
Üst : Dilvin
Pant : CaglaXMilla

Follow me on INSTAGRAM

Sevgiler *.*

Tuğba Tunçkaya

2 yorum:

  1. The cropped camisole is very cool, and those flared pants are lovely. You styled this outfit beautifully. Well done.

    johnbmarine.blogspot.com

    YanıtlaSil
  2. Günaydın sevgili tuğba alaça tı sana yaramış anlaşılan çok güzelsin demek'ten başka ne diyebilirim tatlı bir içim su gibisin ayrıca kırmızı çok yakışmış

    YanıtlaSil

Instagram