Bepanthol ile yaza hazırım!Merhaba ;


Heyecanla beklediğimiz yaz geldi ve çattı bile. Tatil planları yapıldı mı? Ben şimdiden gün saymaya başladım bile, güneşi, denizi ve kumsalı öyle özledim ki! Her güzel şeyin bir kusuru var derler ya; güneşin yan etkilerinden de korunmak bir hayli önemli. En çok şikayetçi olduğum şeylerden biridir ki yaz aylarında cildim daha da kurur ve pul pul dökülmeye başlar.
Peki, pul pul dökülen ve kuruyan cilt sonrasında bizi ne gibi sorunların beklediğine habercidir derseniz; tabii ki cansız ve mat bir cilt. Oysaki pırıl pırıl parlayan bir cilde sahip olmak hepimizin istediği şeydir kuşkusuz. Yaz aylarında en sevdiğim şey hafifçe pembeleşmiş yanaklar, canlı ve diri bir ten, dudaklarda da yumuşak tonlarda bir ruj.

Annem her zaman der; cildin genç ve güzelken kıymetini bil , nemlendir ve bakım yap. Ancak bizler genellikle sorun yaşadıktan sonra önlem alanlardan olarak, artık  akıllandım ve cildimi ihmal etmemeye karar verdim. Kesinlikle çantanızdan çıkarmamanız için size önerim Bepanthol Cilt Bakım Kremi. Hem yüzünüze hem vücudunuza kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Yaz sonunda da kurumuş ve yıpranmış bir cilt yerine nemli ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz böylelikle.. Bepanthol özellikle yaz aylarında zaten benim de mütemadiyen çantamda taşıdığım bir krem ve etkilerinden de çok memnunum. Ek bir bilgi vermem gerekirse, Bepanthol Cilt Bakım Kremi %5 dekspantenol içerir ve cildin doğal yenileme sürecine destek olur. En güzeli de kremi uygulamak istediğiniz bölgeye yayarken hızlıca emildiğini görmeniz ve cildinizde ekstra bir ağırlık hissi yaratmaması. Makyaj yaparken bile fondoten sürmeyi tercih etmeyişimin sebebi tenimde devamlı olarak bir maddenin varlığını hissetmemek olduğu için, Bepanthol cilt bakım kreminin hafifliği beni cezbeden yönlerinden biri oldu.


Sadece tatilde değil günün her anında rahatlıkla kullanabileceğiniz Bepanthol’den eminim siz de benim gibi vazgeçemeyeceksiniz. Ben güneşin yan etkilerine karşı koyamayıp, pul pul dökülen, gerginleşen , kızaran ve çatlayan bir cilde hoşçakal diyor Bepanthol Cilt Bakım Kremi’ne ise aramıza tekrar hoşgeldin diyorum:)Herkese keyifli bir yaz dilerim..

Tuğba Tunçkaya

Sevgiler *.*

Tuğba Tunçkaya

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Instagram