'Kuralları Kaldır'
Merhaba Kızlar,

Kombinler, eventlerve güzellik bakımları derken fark ettim ki özel günlerimize hiç de değinmiyormuşuz. Özel günlerimizde, hayatımıza koyduğumuz kurallar ile gün içerisinde yaptığımız aktivitelerde kısıtlanmış hissettiğimiz kaçınılmaz gerçek.

Hep beraber şöyle bir hatırlayalım; sevgilinle yemektesin, ortam harika, yemekler muhteşem, fonda harika bir müzik ama sen en romantik anda açık renk koltuğa oturmanın huzursuzluğu ile sağa sola kaykılarak koltuğu kontrol ediyorsun. Bir yandan sevgilinin şaşkın bakışları içerisinde kıvranırken bir yandan da bu romantik havayı dağıtmanın şerefine kadehini kaldırmak en iyi çözüm!

Hadi o zaman düşünmeye devam edelim, özel günlerimizde başka hangi olaylarla karşılaşıyorduk?

Günler öncesinden hazırlandığın davet için aldığın dar tulumu giyemediğin günü hatırlıyor musun?

Yada her 10 dakikada bir yanında ki arkadaşına arkamda bir şey var mı diye sorduğun, tuvalet ihtiyacın olmadığı halde düzenli olarak tuvaleti ziyaret ederek pedini kontrol ettiğin günü, içinden geldiğince hoplayıp zıplayarak dans etmek istediğin ama kenarda hareketsizce oturduğun geceyi ve tam da para uzatmak için çantanı açtığında çantana zorla sıkıştırdığın pedlerin yerlere saçıldığı anları...

Kotex’in ‘’Kuralları Kaldır’’ reklamlarını hepiniz hatırlıyorsunuzdur. Demet Evgar’ın eğlenceli mesajları ile bizi harekete geçirdiği kampanya sayesinde ben özel gün kurallarımı kaldırdım ve şimdi arkadaşlarımın  hayatından da kuralları kaldırıyorum. Demet Evgar arkadaşlarımıza iletmemiz için çok eğlenceli videolar hazırlamış.

Hazır yaşadığımız trajikomik anlara ve Demet Evgar ‘ın hayatın içinden eğlenceli videolarına değinmişken sizler için seçtiğimi  izleyerek biraz gülmeye ne dersiniz:)

https://www.youtube.com/watch?v=iZZxPeQYh24
Siz de arkadaşlarınızın hayatından kuralları kaldırmasına yardımcı olmak isterseniz www.kurallarikaldir.com ‘a gelerek onlara isimlerine özel videolar gönderebilirsiniz.

Ben Kotex’e geçerek üst üste çamaşırlara, bol kıyafetlere, devamlı arkamı kontrol et diyerek arkadaşlarımın başını şişirmeye, sırf hareket etmemek için evde oturduğum koltuktan kalkmamaya veda ettim ve hayatımda ki ‘Kuralları Kaldır’ dım.

Sen de arkadaşlarının hayatındaki ‘Kuralları Kaldır’ mak istiyorsan detaylar Instagram hesabımda ;)

Bekliyorum :*

Sevgiler,
Tuğba
Tuğba Tunçkaya

1 yorum:

  1. Kesinlikle en memnun oldugum marka :) Videoya bayildim uzun yolda cenemizle tam gaz yola devam benzinciler bize gore degil ;)

    YanıtlaSil

Instagram