Uzun bir aradan sonra tekrar merhabaHerkese merhaba ;

Uzun bir süre blog yazmaya ara vermiştim ve instagram üzerinden paylaşımlarıma devam ediyordum. Taa ki şu ana kadar , bir anda hayatımda ciddi bir boşluk hissettim ve yazmak istediğimi fark ettim.
Uzun yıllar emek verdiğim blogum inaktif bir şekilde öylece kenarda bekliyordu.
Evet farkındayım artık instagram hayatımızda öyle bir yer aldı ki  bazen bloga tıklamaya bile üşenmiyor değiliz.
Hayat hızla akıp gidiyor ve bir hengame içerisinde bir yandan zamana yetişmeye çalışıyoruz , ya da içerisinde bulunduğumuz anlara çok şey sığdırmak için uğraşıyoruz. Gece yattığımızda dahi kafamızda yaptıklarımı değil yapamadıklarımızı planlamaya çalışıyorken öylece hızla akıp gidiyor günler. Öyle bir an geliyor ki en sevdiğiniz şeylerden dahi uzak kalabildiğiniz bir zaman içerisinde kaybolup gitmişsiniz aslında. 
Sonra dönüp baktığınızda elde ettiğiniz başarılar ve sahip olduklarınızla motive olmak bizi geleceğe daha umutla bakmamızı sağlıyor. 
Yıllarca emek verdim ve severek blogum ile instagram hesabımda sizlere paylaşım yapmaya özen gösterdim. Olabildiğince pozitif ve bir o kadar da içten olmaya çalıştım. En mutsuz olduğum günlerde dahi mutlu görünmek için çabaladım , çünkü biliyordum ki ihtiyacımız olan aslında bu.
Zaten hayatın içerisinde ; en mutlu görünen hayatlarda dahi o kadar çok problem ile karşı karşıya  kalabiliyorduk ki bir kaç dakika dahi olsa sizlere bu enerjiyi verebilmek benim için çok önemliydi.
Umarım birlikte çok daha büyüyerek devam ederiz.
Bu yazıyı tüm okuyanlara mesajım ; sizleri çok seviyorum.

Bu kadar konuşmanın üzerine şimdi güzel bir elbise ile devam edelim ;
Elbise : Oleg Cassini


Instagram sayfama bekliyorum TIKTIK

Tuğba Tunçkaya

1 yorum:

  1. Elbise inanılmaz yakışmış, harikasınız :)

    YanıtlaSil

Instagram