Sehir seni özlediyse


Herkese merhabalar,

Yeni yazımda, son zamanların ünlü instagram fenomeni Mariano Di Vaio 'nun rol aldigi reklamlarla konuşulan, LC Waikiki’ den bahsedecegim.

Hafta sonu, LC Waikiki’de yeğenime kombinler yaparken, bir anda mağazada kendim için de harika şeyler olduğunu fark ettim. Özellikle, trend ürünleri mağazada kolayca bulabilmek harikaydı. Sezonun pilise trendi, kadife formuyla askılarda yerini almıştı bile. Spor koleksiyonu da kalbimi fethetmeyi başardı. Tabii, girmişken, hemen birkaç parça kaptım. 

Yeni sezonda gençlere yönelik olarak hazırlanan dış giyim koleksiyonu, hem çeşitliliği hem fiyatları hem de kalitesi nedeniyle bir hayli ilgi çekmiş olmalı ki askılarda bedenler tükenmeye başlamış bile! Ben de kendime pembe, kapüşonu kürk detaylı bir yelek kaptım ve bunu yumuşacık pembe kazağım ile kombinledim.Bir mağazada, hem bebek hem çocuk hem erkek hem de kadın ürünlerini bulmakla kalmayıp, ayni zamanda, dış giyimden spor giyime, çamaşırdan çoraba kadar tüm ihtiyaçlarınıza trend ürünler ile cevap veren bir marka düşünün. Yanıtı uzaklarda aramaya gerek yok! Yazımın başında da belirttiğim gibi LC Waikiki, bu sezona güçlü bir giriş yaptı. LC Waikiki, etkileyici reklamı, “şehir seni özlediyse” mottosu, yeni sezon renkleri ve ulaşılabilirliği ile gerçekten de harika!

Reklam Filmi: https://youtu.be/XLQO9PuXvCM 
Markanın Sosyal medya hesapları:
https://www.instagram.com/lcwaikiki/?hl=tr
https://twitter.com/lcwaikiki  
https://tr-tr.facebook.com/lcwaikiki/https://www.youtube.com/user/lcwaikikiturkiye  
Snapchat: lcwaikikitr

Tuğba Tunçkaya

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Instagram