Herkese tekrar merhaba


Merhaba;

Çoğunuzun bildiği üzere instagram hesabımda herrr gün bir hayli aktif olsam da burayı epeyce ihmal ettiğimi fark ettim ve tekrar dönmeye karar verdim. Kısa kısa kombinlere yer vermeye ve yazmaya başlamak istedim. Ne de olsa burası benim ilk göz ağrım. Bunun yanı sıra sizlere güzel bir haberim var ; yakın bir zamanda youtube kanalımda da videolar çekmeyi planlıyorum. Ama bir yandan nasıl başlasam kararsızım. Önerilerinizi keyifle takip edeceğim.

Şimdiiiii gelelimmm kombinimize! Kış günlerinin kendini gösterdiği bu İstanbul günlerinde güneşi görünce daha iyi hissettiğimiz kuşkusuz. Hoş bu kadar soğuğu çekince kar yağsa da her yer bembeyaz olsa demiyor değilim. Ama bu gidişle sanırım kar hasretim nedeniyle küçük bir kar seyahatine çıkacağım. Muhtemelen video ve fotoğraflar derken ancak dönünce anlayacağım bir tatil olacaktır ama sonrasında bana kalan hatıralar da böylece harika oluyor. Hele birde güzel geri dönüşler alınca benden mutlusu yok.

Kış soğuğundan , kombinden bahsederken nasıl oldu konuyu tatile bağladım bilmiyorum:) Aslında diyeceğim şuydu; hava soğuk ve süslenmek istiyorsan kışın tercih edebileceğin en mantıklı kombin yüksek çizmeler ile etekleri bir arada kullanmak. En azından kesinlikle benim için bu böyle. Bu nedenden ötürü de bolca çizme alışverişini geçen sene yapmış bulunmaktayım. Bu sene stoklarımın ekmeğini yiyorum diyebilirim...

Kalın kazakları ise eteklerle bir arada kullanma fikrine sıcak bakabilirsiniz , böylelikle üşümeden şık görünüm de elde edebilirsiniz.
Kısa mont : Ezgi Taftalı ( https://www.instagram.com/ezgitaftalidesign/ )
Etek : Hm (eski sezon)
Çanta ve kemer : Gucci
Çizmeler : geçen sene yaptırmıştım
Kazak : Koton (magaza ve online da mevcut)
Şapka : Aslında şapka değil Forever New dan aldığım suni kürk boyunluk


Fotoğraflar : Didem İvanov

Anlık paylaşımlarım için herkesi
hesabıma beklerim...

Sevgiler 
Tuğba

Tuğba Tunçkaya

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Instagram